CeraTops Figari Gaya 60x60x4cm
CeraTops Figari Gaya 60x60x4cm
| Kleur | Figari Gaya |
| Maat | 60x60x4 cm |
| Materiaal | Keramiek op beton |
| Afwerking | Slijtvaste keramische toplaag |
Afname info
1 pak : 10.08 m2Stuks per pak: 28
Minimum : 0.36 m2
Product omschrijving
Nauwelijks te onderscheiden van natuurlijk quartz: Figari. Een serie vol gevarieerde texturen en kleuren. Door het mooie, licht golvende profiel wordt lichtval onderbroken en ontstaat een intrigerend schaduweffect op uw terras. Nooit hetzelfde, nooit saai maar blijvend mooi en speels.
Specificaties
| Artikelnummer | 201014606 |
| Collectie | Figari |
| Gewicht | 87.5 Kg |
| Afwerking | Slijtvaste keramische toplaag |
| Materiaal | Keramiek op beton |
| Kleur | Figari Gaya |
| Maat | 60x60x4 cm |
| Dikte | 4 cm |
Kenmerken
|
Ecologisch en duurzaam
|
|
Geschikt voor dakterras
|
|
Kleurvast
|
|
Leggen met voeg
|
|
mos- en algenwerend
|
|
Onderhoudsvriendelijk
|
|
Stroef
|
|
Uitbloei Remmend
|
|
Vorstbestendig
|
|
Vuilwerend
|
