CeraTops Fresno Mary 60x60x4 cm
CeraTops Fresno Mary 60x60x4 cm
| Kleur | Fresno Mary |
| Maat | 60x60x4 cm |
| Materiaal | Keramiek op beton |
| Afwerking | Slijtvaste keramische toplaag |
Afname info
1 pak : 10.08 m2Stuks per pak: 28
Minimum : 0.36 m2
Product omschrijving
Het industriele uiterlijk van deze tegel past helemaal in de populaire retrolook van vandaag. Compleet met subtiele krasjes en gevarieerde, natuurlijke patronen. De serie Fumato Mezzo biedt stijlvol industrieel design met een warme uitstraling dankzij de unieke kleur in een grijze, rokerige ondertoon.
Specificaties
| Artikelnummer | 201013715 |
| Collectie | Fumato |
| Gewicht | 87.5 Kg |
| Afwerking | Slijtvaste keramische toplaag |
| Materiaal | Keramiek op beton |
| Kleur | Fresno Mary |
| Maat | 60x60x4 cm |
| Dikte | 4 cm |
Kenmerken
|
Ecologisch en duurzaam
|
|
Geschikt voor dakterras
|
|
Kleurvast
|
|
Leggen met voeg
|
|
mos- en algenwerend
|
|
Onderhoudsvriendelijk
|
|
Stroef
|
|
Uitbloei Remmend
|
|
Voetcomfort
|
|
Vorstbestendig
|
|
Vuilwerend
|
