Harmony Cedar 2.3x21x390 cm V2 R12
Harmony Cedar 2.3x21x390 cm V2 R12
| Kleur | Cedar |
| Maat | 390x21x2.3 cm |
| Materiaal | Composiet |
Afname info
1 pak : 45 stStuks per pak: 45
Minimum : 1 st
Specificaties
| Artikelnummer | 201067723 |
| Collectie | Composiet |
| Verpakkingslengte | 2.3 |
| Verpakkingsbreedte | 13.8 |
| Materiaal | Composiet |
| Kleur | Cedar |
| Maat | 390x21x2.3 cm |
| Dikte | 2.3 cm |
Kenmerken
|
mos- en algenwerend
|
|
Onderhoudsvriendelijk
|
|
Voetcomfort
|
|
Vuilwerend
|
