Harmony Ocean Grey massief 390x21x2.3 cm R12
Harmony Ocean Grey massief 390x21x2.3 cm R12
| Kleur | Ocean Grey |
| Maat | 390x21x2.3 cm |
| Materiaal | Composiet |
Afname info
1 pak : 45 stStuks per pak: 45
Minimum : 1 st
Specificaties
| Artikelnummer | 201067724 |
| Collectie | Composiet |
| Verpakkingslengte | 2.3 |
| Verpakkingsbreedte | 13.8 |
| Materiaal | Composiet |
| Kleur | Ocean Grey |
| Maat | 390x21x2.3 cm |
| Dikte | 2.3 cm |
