Paal douglas zwart geïmpregneerd 15x15x400 cm
Paal douglas zwart geïmpregneerd 15x15x400 cm
| Kleur | Zwart |
| Maat | 15x15x400 cm |
| Materiaal | Douglas |
| Afwerking | Fijn Bezaagd Geimpregneerd Zwart |
Afname info
Minimum : 0 stSpecificaties
| Artikelnummer | 201051850 |
| Collectie | Douglas tuinhout Zwart |
| Gewicht | 57.6 Kg |
| Verpakkingslengte | 400 |
| Verpakkingsbreedte | 15 |
| Afwerking | Fijn Bezaagd Geimpregneerd Zwart |
| Materiaal | Douglas |
| Kleur | Zwart |
| Maat | 15x15x400 cm |
| Dikte | 15 cm |
