Gebakken Waalformaat oud Arnhem 20x5x6 cm
Gebakken Waalformaat oud Arnhem 20x5x6 cm
| Kleur | Zwart |
| Maat | 20x5x6 cm |
| Materiaal | Klei |
| Afwerking | Gebakken en getrommeld |
Afname info
1 pak : 10.61 m21 laag : 0.8162 m2
Lagen per pak : 13
Stuks per pak: 1039.78
Minimum : 0.816 m2
Specificaties
| Artikelnummer | 201049162 |
| Collectie | Nieuw Gebakken Bestrating |
| Gewicht | 132 Kg |
| Afwerking | Gebakken en getrommeld |
| Materiaal | Klei |
| Kleur | Zwart |
| Maat | 20x5x6 cm |
| Dikte | 6 cm |
