Waalformaat getr. Waardenburg 20x4.8x6 cm LAATSTE 12 M2
Waalformaat getr. Waardenburg 20x4.8x6 cm LAATSTE 12 M2
| Kleur | Oranje Gevlamd |
| Maat | 20x4.8x6 cm |
| Materiaal | Klei |
| Afwerking | Gebakken Getrommeld |
Afname info
1 pak : 10.61 m²Stuks per pak: 1039.78
Minimum : 0.816 m²
Specificaties
| Artikelnummer | 201025969 |
| Collectie | Nieuw Gebakken Bestrating |
| Gewicht | 122.5 Kg |
| Afwerking | Gebakken Getrommeld |
| Materiaal | Klei |
| Kleur | Oranje Gevlamd |
| Maat | 20x4.8x6 cm |
| Dikte | 6 cm |
Kenmerken
|
Geschik voor oprit
|
|
Kleurvast
|
|
Stroef
|
|
Vorstbestendig
|
